W dniu 09 czerwca 2026 r odbyło się w Barlineckim UTW Zwyczajne Ogólne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Członków Stowarzyszenia Barlinecki Uniwersytet Trzeciego Wieku . Miejscem spotkania była sala kawiarni w Barlineckim Ośrodku Kultury. Zebranie odbyło się wg zaakceptowanego przez członków BUTW porządku obrad. Frekwencja wyniosła 67%. Dotychczasowy Zarząd działający w latach 2022-2026 otrzymał absolutorium. Na kolejną kadencję nie wyraziły zgody cztery osoby z poprzedniego Zarządu.
Na nową czteroletnią kadencję wybrano nowy Zarząd jak niżej:
1. Jolanta Nowokuńska - prezes
2. Jolanta Borowska - wiceprezes
3. Ewa Wróbel - sekretarz
4. Danuta Chwaścińska - skarbnik
5. Grażyna Żukowska - członek
6. Maria Piotrowska – członek
7. Jolanta Przybył – członek
Nowy skład Komisji Rewizyjnej
1. Irena Salik – przewodnicząca
2. Maria Kurczewska – członek
3. Maria Jastrzębska – członek
Wszystkim wybranym gratulujemy i życzymy owocnej pracy!
Po małej przerwie odbyło się Zakończenie Roku Akademickiego 2025-2026. Wyróżniono zasłużonych członków Barlineckiego UTW. W części artystycznej grupa teatralna BUTW wystąpiła w sztuce realistycznej pt „ Dzień z działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku”– w reżyserii kol. Barbary Awsiukiewicz. Wszystkim się bardzo podobało, a aktorom gratulujemy.
Udanego wypoczynku!







Odsłony: 1432

